Vítejte na stránkách brněnské
šifrové hry iNula!
Propagační plakát iNula ke stažení

barevný plakát

černobílý plakát

inverzní plakát

Esi negómeš brněnskó hantýrku, tož hoď čučku na hantecké slovník!

26. IX. 2007
Konečně zveřejňujeme konečné vyhodnocení hry. V aplikaci šifry a řešení naleznete výsledné pořadí týmů.
17. IX. 2007
Jak jsme vám slíbili, vystavili jsme zadání šifer i s nápovědami a řešením na web. Můžete se k šifrám vyjádřit, případně elektronicky podiskutovat s týmy, jež do cíle nedorazily. Těšíme se na Vaše reakce.
16. IX. 2007
Tak máme hru úspěšně za sebou. Vítězem se stal tým JADRO, přesné počty bodů a postup týmů vystavíme v nejbližší době. Teď musíme dospat několik probdělých nocí. Vaši orgové.
5. IX. 2007
Vytvořili jsme aplikaci šifry, pomocí které si po skončení hry budete moci znovu prohlédnout zadání šifer, zjistit správná řešení a v diskusi pod zadáním pak zanechat – nám orgům i soutěžícím týmům – svůj názor.
1. IX. 2007
Doplnili jsme rady, které se vám můžou hodit. Než se vydáte soutěžit, určitě si je prostuduje a třeba i vytiskněte a vezměte s sebou.
Odesláno info o platbě registračního poplatku.
9. VIII. 2007
Vylepšili jsme registrační aplikaci, nyní můžete zobrazit přihlášené týmy seřazené podle data registrace, abecedy a průměrného věku členů.
2. VIII. 2007
Proběhl noční test hry iNula. Za účasti dvou zkušebních týmů jsme otestovali všechny šifry. Sice nám nepřálo počasí, ale i tak jsme prošli skoro všechna stanoviště. Získali jsme mnoho podnětných připomínek od testerů, zároveň jsme si udělali obrázek o případných úskalích hry. V blízké době připomínky zapracujeme do zadání a vypadá to, že se máte na co těšit! :-)
24. VII. 2007
Už se nám začínají přihlašovat týmy, za což jsme moc rádi! Byla trochu opravena registrace, zejména odstraněn výpis vývojových informací, které mohly být zavádějící.
9. VII. 2007
Ke stažení je propagační leták dostupný ve třech barevných verzích. Prosíme potenciální zájemce o hru, aby plakáty vyvěsili nebo dále rozšiřovali.
A nezapomeňte, již se můžete registrovat. Chcete-li se zúčastnit hry iNula, prosíme, registrujte se co nejdříve, ať víme, s kolika týmy máme orientačně počítat.
15. VI. 2007
Už máme dva přihlášené týmy. Zatím to sice není moc, ale ještě je čas. V nejbližších dnech vydáme propagační leták, který snad novou šifrovačku zapíše zájemcům do paměti.
18. III. 2007
Registrační aplikace již funguje. Zveřejnili jsme již předběžnou verzi pravidel, zatím se ještě můžou změnit. A od této chvíle se můžete vyjádřit také v návštěvní knize.
16. III. 2007
Konečně jsem se dokopal k tomu, abych odstranil chyby z registrační aplikace. Ta se zdá, že už funguje OK, takže se můžem vrhnout na psaní pravidel a hodnocení hry.
10. III. 2007
Prošli jsme celou trasu hry, takže by neměl být problém s průchodem (jako se stalo u jiných her). Šifry jsou již téměř hotové, teď je ještě zbývá otestovat. Brzy se zde objeví také pravidla hry a nejpozději koncem jara bude zprovozněna oficiální registrace.
15. II. 2007
Už jsme naplánovali trasu hry a teď vymýšlíme šifry. Už jich máme 2/3 hotových a průběžně je testujeme. Máte se na co těšit!
1. I. 2007
Stanovili jsme předběžný termín konání hry iNula. Patrně se uskuteční v pátek a sobotu 14.-15. září 2007. Hru jsme zaregistrovali i na stránky http://herka.deka.cz do kalendáře šifrových her.
29. XII. 2006
Vytvořili jsme registraci týmů. Zatím ji testujeme, takže se ještě nepřihlašujte :-)
27. XII. 2006
Založili jsme webové stránky pro hru iNula, brzo zveřejníme datum konání hry a objeví se zde registrace hráčů.
X. 2006
Idea uspořádat šifrovou hru po Brně a okolí


„Nejkrásnější, co můžeme prožít, je narazit na tajemství. Stojí u kolébky pravé vědy. Kdo ten pocit nepoznal, kdo se nedokáže divit, koho nic nepřekvapí, ten je vlastně mrtvý.“
– Albert Einstein

Poslední aktualizace stránek: 16. VII. 2018

Minimální rozlišení k prohlížení těchto stránek je 1280×800.
Hostováno na sifrovacky.cz
Copyright © iNula Team 2006–18.