Vítejte na stránkách brněnské
šifrové hry iNula!
Propagační plakát iNula ke stažení

barevný plakát

inverzní plakát

Esi negómeš brněnskó hantýrku, tož hoď čučku na hantecké slovník!

5. X. 2016
Přidáváme odkazy na reportáže týmů:
4. X. 2016
Opravili jsme pár chybek ve výsledcích. Moc stížností ale nebylo, takže považujme výsledky za konečné.
2. X. 2016
Zveřejnili jsme předběžné podrobné výsledky. Pokud v záznamu vašeho týmu něco chybí nebo přebývá, protestujte…
1. X. 2016
Jubilejní desátá iNula je za námi. Zvítězil tým Ešte sa dohodneme, kterému se podařilo projít hru s jedinou nápovědou. Zveřejnili jsme šifry a jejich řešení, na podrobných výsledcích se pracuje.
27. IX. 2016
Vyrábíme šifry, seč nám síly stačí. Poslední informace před hrou s místem startu dostanou registrované týmy zítra večer.
14. IX. 2016
Aktualizovali jsme doporučené mapy. Také jsme k bonusové registrační otázce přidali lacinou variantu: odhadnete-li, čeho plánujeme použít tři tisíce, snížíme vám herní čas o 10 minut. Za každou tisícovku tak dostanete o 20 sekund víc. A to se vyplatí!
29. VIII. 2016
Proběhlo finální testování šifer na lidech, a to na místě utajeném tak dokonale, že se ani nedá najít na mapách.

Také s radostí pozorujeme, jak si letos stavebníci pospíšili, na stanovištích nám již pěkně rostou staveniště a panuje tam čilý ruch. Stanoviště (ba ani staveniště) vám neukážeme, ale abyste se mohli víc těšit, přikládáme alespoň pár fotek z okolí trasy. Nezaručujeme ovšem, že cokoli na nich zobrazeného při hře uvidíte…

21. VIII. 2016
Další schůzka v příjemné hospůdce, test technické šifry a cílového hesla.
10. VII. 2016
Spustila se registrace, takže neváhejte a registrujete se! Bonusová registrační otázka bude doplněna zhruba do dvou týdnů.
29. VI. 2016
Další živé testování šifer mělo už tradičnější průběh. Jenže co měli chudáci testeři dělat, když byl jejich protivníkem Chuck Norris.
21. VI. 2016
Předprázdninová organizátorská schůzka vzácně v téměř plném počtu. Něco se snědlo, něco se vypilo, něco se vyluštilo. Yeti to zkombinoval a snědl jeden prvek šifry, ale to nevadí, protože to stejně nikdo nepozná.
15. VI. 2016
Proběhlo testování šifer na lidech. V rozporu s tradicí testeři několik šifer vyluštili. Yeti začíná propadat panice, že bude letos hra příliš snadná (to už je ovšem tradiční, dokonce i když testeři nevyluští zhola nic).
26. V. 2016
Poněkud delší organizátorská schůzka. Jirka se málem ztratil. Pavel přišel málem včas. Lenka dostala něco do domácnosti. Johnymu se nepodařilo všechny zmást (ale snažil se). Yeti snědl všechen guláš. Zbytek průběhu je tajný.
17. V. 2016
Organizátoři se krátce sešli a cosi čmárali po papírech.
25. IV. 2016
Dlouho jsme neaktualizovali web, ale trasa je stanovena, šifry jsou ve vývoji, scházíme se a testujeme. Jubilejní desátá iNula bude.
XI. 2015
První schůzka, předběžně stanoven termín hry. Vymýšlíme trasu hry a principy některých šifer.


„Je dobré mít otevřenou mysl, ale ne tak, aby nám vypadl mozek z hlavy.“
– Carl Sagan

Poslední aktualizace stránek: 16. VII. 2018

Minimální rozlišení k prohlížení těchto stránek je 1280×800.
Hostováno na sifrovacky.cz
Copyright © iNula Team 2006–18.