Vítejte na stránkách brněnské
šifrové hry iNula!
Propagační plakát iNula ke stažení

barevný plakát

černobílý plakát

inverzní plakát

Esi negómeš brněnskó hantýrku, tož hoď čučku na hantecké slovník!

31. X. 2009
Přidáváme odkaz na report týmů. Takto to viděli:
12. X. 2009
Opravili jsme výsledné pořadí týmů, aby nebyly znevýhodněny týmy, které došly do 12 hodin, řekly cílové heslo, ale měly méně bodů než ty, které do cíle došly, ale heslo neřekly či jim nemohlo být započítáno.
11. X. 2009
Třetí ročník iNuly je již definitivně minulostí, přesto jsme zaznamenali spoustu kladných ohlasů na hru. Také víme, že jste lační po vyhodnocení hry, zadání všech šifer a hlavně jejich řešení. Proto jsme pod odkazem Šifry a řešení vystavili průběžné výsledky týmů na stanovištích a výsledné pořadí všech týmů. Také si můžete prohlédnout Fotogalerii.
9. X. 2009
Již máme připravené vyhodnocení bodových zisků i řešení šifer. Bohužel, podaří se mi to nahrát na web až v neděli – slibuji, že to opravdu bude. Zatím prosím vydržte. Paja.
4. X. 2009
A máme po hře. Doufáme, že se vám líbila, že jste se pobavili, že jsme pořádně potrápili vaše mozkové závity a že jste nás za některé těžší šifry příliš neproklínali. Report ze hry, kopletní bodování a výsledky, online verzi šifer a diskusi k nim zprovozníme co nejdřív.
30. IX. 2009
Rozeslali jsme poslední info před hrou. Můžete si ho prohlédnout také zde.
14. IX. 2009
Zkontrolujte si po registraci údaje o svém týmu, dvakrát se nám už stalo, že místo zadaných informací o hráčích a kontaktech se všude objevilo Array. Může to být způsobeno výpadkem PHP na serveru, případně nestandardním formátem, v jakém Váš prohlížeč posílá data.
26. VIII. 2009
Práce na šifrovačce zvolna, ale jistě spěje do své závěrečné fáze. Stanoviště stejně jako loni budou na zajímavých místech a ta obyčejnější nějak zpestříme, abyste se náhodou nenudili :-)
11. VII. 2009
Vystavili jsme propagační plakáty hry. Pokud byste je někde chtěli vystavit – třeba ve své škole, práci či jinde, velmi to uvítáme.
8. VII. 2009
Máme za sebou terénní vytipování vhodných stanovišť hry. Některé se vám určitě budou moc líbit :-)
3. VII. 2009
V návštěvní knize jste nám připomněli, že tady není viditelné datum konání hry :-) Takže hra se uskuteční v pátek 2. a sobotu 3. října, tedy už za 3 měsíce. Více informací hledejte v pravidlech hry.
28. VI. 2009
Měsíc červen se nám nenávratně chýlí ke konci a je tedy čas splnit slib, který jsme avizovali v nadpise registrace. Tedy, téměř za minutu dvanáct, ale přece, spouštíme registraci na třetí ročník šifrové hry iNula.
17. I. 2009
Po čtyřech měsících od hry konečně zprovozňujeme slíbenou fotogalerii. Je zatím poněkud hubená, ale pokud máte nějaké pěkné fotky, které byste chtěli doplnit, budeme rádi, když nám je pošlete.
11. I. 2009
Díky kladným ohlasům na poslední ročník jsme se rozhodli uspořádat i třetí ročník šifrové hry iNula. Předběžný termín konání hry bude 2.–3. října 2009. Další informace o průběhu příprav zde budeme vystavovat od jara.


„Pravda a omyl mnohokrát pocházejí ze stejného zdroje.“
– Johann Wolfgang von Goethe

Poslední aktualizace stránek: 16. VII. 2018

Minimální rozlišení k prohlížení těchto stránek je 1280×800.
Hostováno na sifrovacky.cz
Copyright © iNula Team 2006–18.